Univerzita

Oznamy

UNLP a TUKE vidia excelentné možnosti vzájomnej spolupráce

Správy

Uvedomenie si potreby rozvoja a modernizácie ako aj potreby hľadania odpovedí na praktické otázky, a tiež zhoda na potrebe prepojenia teoretických vedomostí získaných na akademickej pôde s praktickými skúsenosťami a vedomosťami, vyústili do podpisu dohody o vzájomnej spolupráci medzi Univerzitnou nemocnicou L. Pasteura Košice (UNLP) a Technickou univerzitou v Košiciach (TUKE). (zobraziť viac)

MOOC: Spolupráca medzi Startupmi a korporáciami

Správy

Radi by sme Vás pozvali do MOOC Online kurzu Startup corporate collaboration v ktorom si vlastným tempom a samostatnou prácou s týždennými materiálmi a zadaniami môžete prehĺbiť Vaše znalosti v oblasti spolupráce medzi Startupmi a korporáciami pri tvorbe inovácií. Registrácia: 19. decembra 2022 – 23. februára 2023 (zobraziť viac)

Výsledky záverečného hodnotenia riešenia výskumného grantu pre mladých vedeckých pracovníkov na TUKE na rok 2022

University Highlights

Správy o riešení výskumného grantu pre mladých vedeckých pracovníkov na TUKE za rok 2022, ktoré boli zaslané na Úsek vedy, výskumu a doktorandského štúdia TUKE boli zodpovedne posúdené prof. Ing. Ivom Petrášom, DrSc., predsedom Komisie pre vedu a výskum TUKE. Výsledky záverečného hodnotenia boli postúpené rektorovi TUKE. (zobraziť viac)

<<  <  1  2  3  4  5  ...  >  >>

PoÚtStŠtPiSoNe